Telefon:

+420 605 945 093
Z důvodu vládního nařízení je masážní salon do (minimálně) 14. 2. 2021 uzavřen.
Budu se na Vás těšit, Eliška Mášková

Reference

Všechny reference nalezenete na mých Facebookových stránkách nebo na Google mapách. Děkuji moc všem, kteří mi poskytli zpětnou vazbu.


Mohu na 100% doporučit. Je to moooooc sympatická, usměvavá a hodná slečna/paní. Masáž opravdu úžasná odcházela jsem s pocitem, že mi někdo vyměnil záda. Za tu hodinu co sem tam byla, tak fakt parádní relax. Už se těším za měsíc na další masáž.:))))

Naprosto excelentní! I jako profesí fyzioterapeut mohu všem jen doporučit! Udělal jsem si na sebe čas bohužel jen 30 minut a zmínil jsem při příchodu Elišce Máškové, že mám z profesního přetížení poslední doby v levém rameni počínající projevy impingement syndromu, kterého si začínám čím dál víc všímat („kovářova kobyla chodí bosa“…) Eliška M. okamžitě s jistotou či intuicí nalezla trigger pointy v průběhu přetížené šlachosvalové dráhy na levé paži, paraskapulárně a suboccipitálně a celý čas věnovala tomuto ošetření a vůbec nešetřila silou, která byla v mém případě naprosto adekvátně použita v místech projevů mého počínajícího problému. Musím prozradit, že mi během 30 minut specificky pomohla o 80 až 90%, což jsem si uvědomil zakrátko při práci. Nejvíc mě mile překvapilo „totální nasazení“ od začátku do konce, které šlo přímo po problému – ruce jely podivuhodně samy a tak jsme mezitím mohli i příjemně popovídat. Za posledních 20 let jsem vyzkoušel masáže thajské, klasické, shiatsu, ale i ruce mých kolegů a kolegyň fyzioterapeutů… a vždy ihned poznám zda terapeut do toho co dělá plně dává sebe / ruce a techniky plynou přirozeně samy / nebo terapeut jede podle naučené šablony, školsky, bez intuice a neosobně. Eliška M. má opravdu zlaté ruce do kterých se sám s důvěrou opět svěřím.

Skvělá masáž, určitě přijdu zase.

slečnu Elišku Máškovou doporučuji, velmi šikovná, umí svoji práci dobře, chce pomoci od problému, který vás trápí, pohoda, klid, vlídnost a dobrý čaj 🙂😉 profesionalita.🍀

Slečna masérka je velice příjemná a po tříhodinové kompletní masáži odcházíte naprosto uvolněná a hlavně zrelaxovaná!

Šikovné ruce slečny Elišky ví, co dělat, aby pomohly od bolesti zad a ztuhlé šíje. A zároveň slečna Eliška výborně dokáže nejen uvolnit bolavé tělo, ale i unaveného ducha svým vlídným a milým přístupem a nadšením pro svoji práci 😊 Má záda mi druhý den děkovala, děkuji tedy znovu i já 😊 Vřele doporučuji!

Super masáž ,slečna Eliška je příjemná a ví přesně kde je problém.Po masáži jsem se cítila uvolněná a hodně se mi ulevilo.Doporučuji😉

Na masáže ke slečně Elišce chodím pravidelně. Je pečlivá, velmi příjemná a milá, ochotná a hlavně opravdu poctivě masíruje. Vždy se k ní těším.

Na masáže ke slečně Elišce chodím pravidelně. Je pečlivá, velmi příjemná a milá, ochotná a hlavně opravdu poctivě masíruje. Vždy se k ní těším.

velice spokojen, přijemne prostředí, masáž na profesionální úrovni

Jen doporučuji. Příjemná a milá slečna která to umí. Kdo nezkusí, neuvěří. Prostě paráda. Nad míru jsem byl moc spokojený. Doporučuji 😉

Vše naprosto úžasné , od prostředí až po profesionalitu slečny Elišky.. Masáže si nemůžu vynachválit.

Výborný. Můžu každému vřele doporučit. Zlaté šikovné ručičky, které mi rozehnali bloklé rameno.😊

Slečnu Elišku můžu já i můj přítel vřele doporučit.Oba jsme byli spokojení a rádi se vrátíme..Je milá, příjemná , šikovná a ještě rozvíjí svoji škálu masérského umění 😊

Velmi příjemné prostředí, milá slečna Eliška a profesionální přístup i masáže. Hned na poprvé poznáte když někoho práce baví, dělá ji rád kvalitně a zodpovědně. Všem doporučuji.

Dnes jsem byla na antistresové indické masáži hlavy, můžu jen doporučit. Perfektní uvolnění, profesionální provedení v příjemném prostředí.

Teprve jsme s manželem slečnu Elišku objevili, ale už teď víme, že k ní budeme chodit pravidelně. Oba jsme nadšeni, je šikovná, poctivá a individuálně se každému věnuje, přesně podle toho, jaký máte problém. Navíc je mic milá a sympatická. Určitě můžeme jen doporučit.

Doporučuji 100%, vše super

Byla jsem v úterý na masáži a opravdu doporučuji. Masáž fantastická a poctivá, už jsem objednána opět za 3 týdny, opravdu jsem si to užila.

Doporučuji, velmi šikovná a milá masérka…