Telefon:

+420 605 945 093
Od června 2024 je masážní salon na této adrese uzavřen na dobu neurčitou.
Budu se na vás v budoucnu moc těšit, Eliška Mášková 🙂🍀♥️

Reference

Všechny reference nalezenete na mých Facebookových stránkách nebo na Google mapách. Děkuji moc všem, kteří mi poskytli zpětnou vazbu.


Příjemné prostředí, Eliška je milá, vstřícná a velmi pečlivá. Chodím k Elišce pravidelně na lymfatickou masáž již téměř rok a mé tělo i duše to vnímají velmi pozitivně.

Mohu na 100% doporučit. Je to moooooc sympatická, usměvavá a hodná slečna/paní. Masáž opravdu úžasná odcházela jsem s pocitem, že mi někdo vyměnil záda. Za tu hodinu co sem tam byla, tak fakt parádní relax. Už se těším za měsíc na další masáž.:))))

Naprosto excelentní! I jako profesí fyzioterapeut mohu všem jen doporučit! Udělal jsem si na sebe čas bohužel jen 30 minut a zmínil jsem při příchodu Elišce Máškové, že mám z profesního přetížení poslední doby v levém rameni počínající projevy impingement syndromu, kterého si začínám čím dál víc všímat („kovářova kobyla chodí bosa“…) Eliška M. okamžitě s jistotou či intuicí nalezla trigger pointy v průběhu přetížené šlachosvalové dráhy na levé paži, paraskapulárně a suboccipitálně a celý čas věnovala tomuto ošetření a vůbec nešetřila silou, která byla v mém případě naprosto adekvátně použita v místech projevů mého počínajícího problému. Musím prozradit, že mi během 30 minut specificky pomohla o 80 až 90%, což jsem si uvědomil zakrátko při práci. Nejvíc mě mile překvapilo „totální nasazení“ od začátku do konce, které šlo přímo po problému – ruce jely podivuhodně samy a tak jsme mezitím mohli i příjemně popovídat. Za posledních 20 let jsem vyzkoušel masáže thajské, klasické, shiatsu, ale i ruce mých kolegů a kolegyň fyzioterapeutů… a vždy ihned poznám zda terapeut do toho co dělá plně dává sebe / ruce a techniky plynou přirozeně samy / nebo terapeut jede podle naučené šablony, školsky, bez intuice a neosobně. Eliška M. má opravdu zlaté ruce do kterých se sám s důvěrou opět svěřím.

Skvělá masáž, určitě přijdu zase.

slečnu Elišku Máškovou doporučuji, velmi šikovná, umí svoji práci dobře, chce pomoci od problému, který vás trápí, pohoda, klid, vlídnost a dobrý čaj 🙂😉 profesionalita.🍀

Slečna masérka je velice příjemná a po tříhodinové kompletní masáži odcházíte naprosto uvolněná a hlavně zrelaxovaná!

Šikovné ruce slečny Elišky ví, co dělat, aby pomohly od bolesti zad a ztuhlé šíje. A zároveň slečna Eliška výborně dokáže nejen uvolnit bolavé tělo, ale i unaveného ducha svým vlídným a milým přístupem a nadšením pro svoji práci 😊 Má záda mi druhý den děkovala, děkuji tedy znovu i já 😊 Vřele doporučuji!

Super masáž ,slečna Eliška je příjemná a ví přesně kde je problém.Po masáži jsem se cítila uvolněná a hodně se mi ulevilo.Doporučuji😉

Na masáže ke slečně Elišce chodím pravidelně. Je pečlivá, velmi příjemná a milá, ochotná a hlavně opravdu poctivě masíruje. Vždy se k ní těším.

Na masáže ke slečně Elišce chodím pravidelně. Je pečlivá, velmi příjemná a milá, ochotná a hlavně opravdu poctivě masíruje. Vždy se k ní těším.

velice spokojen, přijemne prostředí, masáž na profesionální úrovni

Jen doporučuji. Příjemná a milá slečna která to umí. Kdo nezkusí, neuvěří. Prostě paráda. Nad míru jsem byl moc spokojený. Doporučuji 😉

Vše naprosto úžasné , od prostředí až po profesionalitu slečny Elišky.. Masáže si nemůžu vynachválit.

Výborný. Můžu každému vřele doporučit. Zlaté šikovné ručičky, které mi rozehnali bloklé rameno.😊

Slečnu Elišku můžu já i můj přítel vřele doporučit.Oba jsme byli spokojení a rádi se vrátíme..Je milá, příjemná , šikovná a ještě rozvíjí svoji škálu masérského umění 😊

Velmi příjemné prostředí, milá slečna Eliška a profesionální přístup i masáže. Hned na poprvé poznáte když někoho práce baví, dělá ji rád kvalitně a zodpovědně. Všem doporučuji.

Dnes jsem byla na antistresové indické masáži hlavy, můžu jen doporučit. Perfektní uvolnění, profesionální provedení v příjemném prostředí.

Teprve jsme s manželem slečnu Elišku objevili, ale už teď víme, že k ní budeme chodit pravidelně. Oba jsme nadšeni, je šikovná, poctivá a individuálně se každému věnuje, přesně podle toho, jaký máte problém. Navíc je mic milá a sympatická. Určitě můžeme jen doporučit.

Doporučuji 100%, vše super

Byla jsem v úterý na masáži a opravdu doporučuji. Masáž fantastická a poctivá, už jsem objednána opět za 3 týdny, opravdu jsem si to užila.

Doporučuji, velmi šikovná a milá masérka…